//

Напрями

Сучасна пластична естетична хірургія в Україні

Пластична операція є найбільш радикальним і, в той же час, найбільш дієвим методом корекції зовнішності, однак багато хто помилково вважає, що сенс хірургічного втручання полягає виключно у відновленні краси. Насправді естетична хірургія становить лише третину від загальної кількості хірургічних втручань, інші дві третини – це реконструкційні пластичні операції, спрямовані на відновлення пошкоджених органів і корекцію вроджених дефектів, що надають згубний вплив на функціонування різних систем організму.

Пластична операція, як і будь-яке хірургічне втручання, повинна мати чіткі показання до проведення – вони можуть бути медичними та естетичними.

До першої групи показань відноситься необхідність усунення певних об’єктивних дефектів вродженого або набутого характеру, які впливають на якість життя пацієнта – наприклад, зміщена носова перегородка перешкоджає достатньому кровопостачанню і утруднює дихання, заяча губа є спадковим дефектом, що знижує функціональні якості щелепної області особи. Естетичними показаннями для проведення пластичних операцій є бажання пацієнта вдосконалити свій зовнішній вигляд, що допомагає знайти внутрішню гармонію. До цієї ж категорії відносяться операції відновного характеру, спрямовані на усунення візуальних наслідків нещасних випадків.

Суть пластичної хірургії – в коригуванні видимих відхилень (недосконалостей) зовнішності та способи їх усунення контурів особи і тіла. Слід акцентувати увагу на правильної трактуванні терміна «пластика» – у вільному перекладі з латині він позначає процес надання форми, які не припускає спочатку використання імплантатів.

Обидва напрямки пластичної хірургії (реконструкційне і естетичне) не можуть бути чітко розмежовані з огляду на те, що методи досягнення результатів використовуються одні й ті ж, крім того обидві течії впливають один на одного, тим самим стимулюючи технологічний розвиток цієї галузі хірургії. Інноваційні методи проведення відновної пластики допомогли істотно розширити застосування нових технологій і в естетичній медицині, спеціалізацію якої можна назвати більш «ювелірної».

З упевненістю можна стверджувати, що моделювання зовнішності, що досягається методами пластичної хірургії, є єдиним на даний момент способом з доведеною ефективністю, що гарантує якісне поліпшення життя як з точки зору медичних показників, так і з точки зору естетики.

Наверх
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки