//

Ліпосакція

Ліпосакція – естетична операція для зміни хірургічним шляхом надлишків жирових відкладень на певній ділянці (або декількох ділянках), наприклад, на животі, стегнах, сідницях. Дана операція дозволяє хірургічно скорегувати обриси фігури, за рахунок усунення надлишків в тих місцях, де вони локально розташовані.
Ліпосакція бореться з поверхневим шаром – саме він накопичується безпосередньо під шкірою через неправильне обміну речовин.
Якщо ви вирішили зробити цю операцію, важливо знати, що до ліпосакції свідчення – наявність надлишкової жирової тканини, яка помітно псує фігуру. Її кількість також важливо: не дивлячись на те, що деякі хірурги сміливо проводять операцію при обсязі жиру більше 10 кг, найбільш безпечним вважається видалення до 9 кг жиру. Чому? Позбутися від невеликої кількості відкладень набагато простіше, адже в такому випадку ви уникнете надмірного розтягування шкіри і подальших операцій по її підтяжки.

Results Photos

Результати операції:

 • Якщо контури тіла далекі від ідеальних, в сенсі корекції фігури ліпосакція приносить блискучі результати, моментально позбавляючи від живота, фланки «вушок» на боках або подвійного підборіддя.

Час операції
0,5 - 2 години
Наркоз
Загальний або місцева анестезія
Стаціонар
1 - 2 дні
Реабілітація
7 - 14 днів
Результат
Підтягнута фігура, чіткі контури тіла і пружна шкіра
Підготовка до операції
 • Наявність надлишків жиру на животі, стегнах, ногах, руках або інших частинах тіла.
 • Вірусні захворювання в стадії загострення
 • Органічні ураження нервової системи
 • Важкі захворювання внутрішніх органів
 • Цукровий діабет
 • Перенесені недавно операції на ділянці, що планується для ліпосакції
 • Повна втрата шкірою еластичності
 • Захворювання серцево-судинної системи
 • Вагітність
 • Порушення роботи дихальної системи
 • Інфекційні захворювання шкірних покривів
Операція

Підготовка

 • За 2 тижні до операції необхідно кинути палити і приймати алкоголь

 • За 3 тижні до операції потрібно здати аналізи, призначені лікарем.

 • Пацієнтка приходить в клініку, оформляє договір і оплачує операцію

 • Проводиться фотографування для порівняння результатів

Операція

 • Операція досить проста. Вибравши і разметив зони для ліпосакції, пластичний хірург через розріз в 5 мм на шкірі вводить в клітковину спеціальний розчин, який розріджує жирові клітини, роблячи клітковину м'якшою.

 • Через спеціальну трубку (звану канюлей), яка поміщається в підшкірне простір, під вакуумом, що створюється спеціальним апаратом, видаляються надлишки жирової тканини.

 • Крім розчину в зону ліпоксаціі вводиться препарат, який запобігає появі набряків після ліпосакції.

Етапи операції

 • Для післяопераційного періоду будь-якого способу ліпосакції характерні набряк м'яких тканин в області операції, які зберігаються до 2-3 тижнів.

 • Особливостями перебігу післяопераційного періоду є носіння медичних компресійних виробів для профілактики деформації шкіри протягом місяця.

Patients feedback

*The result depends on the individual of the patient

Frequently Asked Questions
Якщо в області підборіддя є надлишок жирової тканини, а шкіра при цьому пружна, то ліпосакція дуже ефективна. Однак якщо шкіра втратила пружність і стала в'ялою, то однією ліпосакції буде недостатньо. Пацієнти з в'ялою шкірою зазвичай потребують рітедоктоміі на додаток до ліпосакції або замість неї. Як показує практика, у пацієнтів до 40 років для досягнення необхідного результату часто буває достатньо однієї ліпосакції. Пацієнти старше 40 років часто потребують додаткових хірургічних маніпуляціях, хоча б в тій же кругової пластики обличчя і шиї.
Ні! Внаслідок цього відсмоктування значно ускладнюється! Зачекайте, будь ласка, з схудненням до ліпосакції (тоді худнути, як правило, набагато легше). Крім того, ліпосакція, проведена перед зменшенням ваги, сприяє, як правило, відновленню «зайвої» шкіри, внаслідок чого ризик виникнення висять складок шкіри зменшений.
Для того щоб на місці ліпосакції накопичилося стільки ж жирової тканини, скільки її було до операції, буде потрібно кілька десятків років. Але ця операція, звичайно, не нормалізує жировий обмін, і якщо після неї не стежити за собою, то жир буде відкладатися на інших ділянках тіла.
Video materials
Пластический хирург Патлажан Г.И.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Існує безліч методів боротьби із зайвими кілограмами і сантиметрами, такі, як виснажливі дієти і надмірні спортивні навантаження, але більшість з них може або не приносити бажаного результату, або негативно позначатися на здоров’ї і навіть настрої – погодьтеся, не можна бути щасливим, відчуваючи постійний голод або м’язове перенапруження.

Ліпосакція (живота, стегон, сідниць) – найбільш швидкий і надійний метод корекції контурів тіла, тим більше, що поряд з традиційною ліпосакції в Patlazhan Clinic також практикуються інноваційні методики, такі, як ліпоскульптура.

Види ліпосакції і їх переваги

Якщо розглядати тіло з точки зору наявності проблемних зон, то до них в більшій мірі відносяться живіт, боки і стегна, саме тому традиційна ліпосакція живота і ліпосакція стегон вважаються найбільш затребуваними процедурами, проведеними в клініках естетичної хірургії. Найбільш ефективними методиками ліпосакції є вакуумна, туменесцентная і ультразвукова.

Вакуумний метод

Вакуумний, або механічний метод є найбільш дієвим у випадках, коли обробці підлягає досить велику ділянку тіла або досить великий прошарок жирової тканини. В ході проведення операцій даного типу в жировий прошарок крізь невеликі надрізи вводиться спеціалізований склад, який сприяє розрідженню жирової маси, і безпечні препарати, призначені для звуження судин, після чого жир відкачується за допомогою тонких канюлей (лазерних голок малого діаметра). Голка, проникаючи вглиб прошарку, здійснює поступальні рухи, сприяючи також механічного руйнування жирової тканини, що істотно підвищує результативність процедури і зменшує її тривалість.

Туменесцентний метод

Туменесцентний метод вважається найменш травматичним, так як має на увазі обов’язкове проведення інфільтрації жирової тканини. Як інфільтрату, який вводиться за 20-40 хвилин до видалення тканин, використовується розчин Кляйна – спеціалізований склад на основі адреналіну, фізрозчину та лідокаїну, що стимулює розрідження тканини, що мінімізує неприємні відчуття і негативний вплив втручання на стан судин і м’язової тканини. Істотне розрідження жирової маси полегшує процес її виведення з організму і перешкоджає масовому виникненню синців.

Ультразвуковий

Ультразвуковий метод також відрізняється мінімальною травматичністю – жирові клітини руйнуються немеханическим шляхом, при цьому судини і м’язова тканина, що володіють більш щільною в порівнянні з жиром структурою, що не підпадають під вплив ударної хвилі. Перед ультразвукової обробкою жировий прошарок також насичується розчином Кляйна, в результаті цих двох маніпуляцій жир трансформується в склад з консистенцією емульсії, що забезпечує його більш безболісний в порівнянні з іншими методами висновок з організму за допомогою вакуумного обладнання.

Ліпоскульптура – це відносно нова, ювелірна методика, яка користується великою популярністю в колі знаменитостей. Крізь крихітні проколи всередину прошарку вводяться дуже тонкі канюлі, що гарантує максимальну точність виведення жиру і відсутність таких наслідків, як шрами або легка нерівність рельєфу. Це більш складний і тривалий процес, ніж традиційна ліпосакція, ціна такої процедури істотно вище, однак і результат більш досконалий.

Міфи про ліпосакції

Міфи – невід’ємна частина нашого життя, напевно, не існує такої галузі або предмета, навколо якого не виникало б безлічі помилок, не стала винятком і ліпосакція.

 • За допомогою ліпосакції, на думку багатьох, не можна боротися з ожирінням, причини якого криються в проблемах ендокринної системи. Безумовно, це єдиний метод швидкого позбавлення від зайвої жирової тканини, проте рекомендується також спостерігатися у ендокринолога.
 • Після ліпосакції істотно погіршується стан шкіри – це ще один міф. Насправді шкіра може скорочуватися повільно, але досвідчений хірург обов’язково мінімізує такі наслідки, вибираючи оптимальну методику відкачування жиру і інтенсивність ліпосакції, тим більше, що після процедури протягом місяця слід носити спеціальну білизну, що сприяє кращому скороченню шкірної тканини.
 • Після ліпосакції можна вести звичний спосіб життя – це твердження також не більше, ніж міф. Якщо повернутися до колишнього способу життя, забути про спорт і здорове харчування, швидше за все, з часом жир знову опиниться на своєму законному місці.

Ліпосакція живота, вартість якої завдяки розвитку технологій стає все більш доступною, ефективна тільки в тому випадку, якщо ви звертаєтеся до професіонала і приймаєте рішення кардинально змінити свій спосіб життя, при цьому вона дійсно є єдиним методом усунення зайвої ваги з доведеною ефективністю. У Patlazhan Clinic – ліпосакція практикується не один рік – операції виконуються професіоналами з солідним досвідом із застосуванням висококласного медичного обладнання та новітніх методик, що гарантує швидке створення фігури вашої мрії.


Наверх
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки