//

Пластика плечей (брахіопластіка)

Брахіопластіка, або підтяжка плечей – це операція, метою якої є усунення звисаючих надлишків в’ялою, зморщеною шкіри і ПЖК з проксимального відділу верхніх кінцівок – плечей. В першу чергу, ця операція показана тим пацієнтам, які втратили значну масу тіла за короткий проміжок часу. В такому випадку перерозтягнута шкіра плеча не встигає скоротитися адекватно втраченого вазі і негарним мішком звисає з плеча, як давно непраних штори. А так, як шкіру неможливо “натренувати”, то проведення в спортзалі місяців, в надії підтягнути дану область, є безглуздою тратою часу і сил.

Другим основним показанням до проведення даної операції є вікові зміни в даній області, також призводять до провисання шкірних надлишків і про відкриті вечірніх сукнях можна забути, як про колишню юності. Але, на щастя, ці проблеми хірургічно усунути.

Потрібно враховувати, що післяопераційний рубець у вигляді тоненької смужки на внутрішній стороні плеча проходить від ліктьового згину і до області пахви, в деяких випадках трохи захоплюючи среднеподмишечной лінію грудної клітини. Для тих пацієнтів, для яких цей момент важливий, потрібно отримати детальну консультацію пластичного хірурга. У ряді випадків брахіопластіка поєднується з ліпосакції плечей, як етапом операції.

Results Photos

Результати операції:

 • Підтягнута, пружна шкіра плечей

 • Ідеальний спортивний силует плеча

 • Можливість носити влітку відкритий одяг і впевненість на пляжі

 • Усунення гігієнічних проблем, пов'язаних з надлишками шкіри

Час операції
2-3 години
Наркоз
Загальний
Стаціонар
1 день
Реабілітація
7-14 днів
Результат
Підтягнуті, красиві плечі
Підготовка до операції
 • Розтягнута, що звисає шкіра плечей
 • Вікові зміни м'яких тканин плеча
 • Гігієнічні проблеми, пов'язані з надлишком шкіри плечей
 • Стану після баріатричних хірургії
 • Непотрібні Вам "крила"
 • Важкі соматичні захворювання
 • Цукровий діабет
 • Стану після резекції молочних залоз (мастектомія)
 • Стану після резекції пакетів лімфовузлів пахвовій області
 • Інфекційний шкірні захворювання в оперується в стадії загострення
 • Ожиріння III-IV ступеня
 • Схильність до келоідозу
Операція

Підготовка

 • За 4 тижні до операції необхідно кинути палити

 • За 3 тижні до операції необхідно здати аналізи, призначені лікарем

 • Припинити прийом лікарських препаратів, що впливають на систему згортання крові

 • Домогтися стабілізації ваги тіла в межах до 10% за останні 2-3 місяці (оптимально 6 місяців)

 • Пацієнтка приходить в клініку, оформляє договір і оплачує операцію

 • Проводиться фотографування для порівняння результатів

Операція

 • Проводиться передопераційна розмітка, що визначає майбутній контур плеча

 • Проводиться загальна анестезія

 • Елипсовидною розрізом (в деяких випадках "Т" подібний) видаляються надлишки шкіри

 • Іноді потрібен додатковий етап ліпосакції

 • Накладаються косметичні шви на шкіру

 • Накладається асептична пов'язка

 • Виконується тугоеластічное бинтування

Етапи операції

 • Стаціонарний період 1-2 дня

 • На другу добу після операції надаватися компресійну білизну

 • Шви знімаються на 7-10 добу після операції

 • Обмеження фізичної активності 1-2 місяці (в залежності від обсягу операції)

 • Носіння компресійного білизни місяць після операції

Patients feedback

*The result depends on the individual of the patient

Frequently Asked Questions
При Брахіопластіка неможливо уникнути розрізів. Чим більше розріз, тим більше і рубець. При повній підтяжки рук рубець тягнеться від ліктя до пахвовій області. Розрізи роблять по внутрішній поверхні руки, щоб приховати рубець від погляду оточуючих.
Вже через 2 місяці після операції можна в повному обсязі приступати до фізичних навантажень
Відразу після операції пацієнт відчуває скутість в руці, так як шви і свіжий розріз обмежують її рухливість. Болі зазвичай не відзначаються, так як пацієнту відразу призначаються знеболюючі препарати. Може відзначатися деяка набряклість руки, яка з часом проходить.
Video materials
Пластический хирург Патлажан Г.И.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вік людини можна визначити за багатьма зовнішніми ознаками. Багато борються з проявами зморшок, втирають немислиму кількість кремів і лосьйонів в шкіру, займаються спортом і знають, що руки також можуть видати справжній вік або додати кілька зайвих років, особливо, якщо шкіра в області внутрішньої поверхні передпліч і околомишечних западин стала відвисати.

Брахіопластіка – це технологічно проста операція, спрямована на корекцію форми рук, до того ж, єдиний на 100% ефективний спосіб відновити рельєф тіла без виснажливих тренувань. Слабкість м’язів в області передпліч помилково вважають віковим явищем. Навіть молоді люди стикаються з цією проблемою з огляду на малорухливого або не зовсім правильного способу життя, дівчата і жінки можуть зіткнутися з цією проблемою після народження дитини, до того ж, відвисання шкіри може бути викликане сильним зниженням маси тіла, наслідками травм або серйозних захворювань, що викликають атрофію м’язів.

Переваги брахіопластікі

Підтяжка шкіри рук – безневинна процедура, що передбачає видалення надлишків жирової і шкірної тканини, а також одночасне підтягування м’язів, здатне привести їх в тонус. По суті, такий ліфтинг здатний повністю «перекроїти» фактуру рук – при видаленні непотрібної тканини в нижній області передпліч сучасні технології також дозволяють істотно знизити концентрацію жирового прошарку і в верхній частині рук, при цьому також видаляється підшкірна клітковина, що не несе в собі ніякої цінності, крім додаткового обсягу.

Великою популярністю користується і локалізована підтяжка плечей – ця процедура допомагає істотно скоротити візуальні обсяги тіла і якісно підтягнути шкіру, зробивши її поверхню рівномірною і однорідною, а також відновити природний, плавно звужується у напрямку до ліктів контур.

Крім брахіопластікі багато пластичні хірурги пропонують своїм клієнтам також локалізовану ліпосакцію – цей захід є обґрунтованою у разі, якщо спостерігається значне накопичення жирової тканини в області плечей і передпліч, в комплексі обидві процедури гарантують більш виражений і довгостроковий результат. До того ж, передові методики дозволяють виробляти обидві операції одночасно.

Найбільш поширеним «страхом» пов’язаним з Брахіопластіка, є шрами. Справедливості заради слід зауважити, що, як і будь-який розсічення шкіри, підтяжка увазі подальше рубцювання, але досвідчені хірурги, які працюють в клініках доктора Патлажана, по праву вважаються справжніми ювелірами – уде через 6-12 місяців рубці стають практично непомітними, а красива форма рук залишається з вами назавжди.

Найбільш часті питання, що стосуються брахіопластікі

Рішення зайнятися моделюванням власної зовнішності – серйозний крок, і у багатьох людей виникають цілком обґрунтовані питання, відповісти на які ми постараємося прямо зараз.

Які додаткові процедури, крім ліпосакції, може порекомендувати пластичний хірург і в чому їх суть?

До таких процедур відносяться ліпопластіка, що проводиться з використанням ультразвукового впливу на жирову тканину, і ліпоскульптура, відносно новий напрямок в пластичної мікрохірургії. Їх ефективність порівнянна з ліпосакції – обидва дії спрямовані на якісне зменшення обсягу підшкірної жирової маси, через що сама по собі брахіопластіка стає менш травматичною.

Наскільки болючим може бути післяопераційний відновлювальний період?

Насправді поняття гостроти больового синдрому після проведення брахіопластікі є суб’єктивним і залежить від інтенсивності і площі втручання – чим більший обсяг тканини видаляється, тим більш вираженими будуть неприємні відчуття. Звичайна практика передбачає призначення анальгетиків для прийому в перший тиждень після операції – у 98% випадків протягом цього часу тканини приходять в норму і дискомфорт поступово зникає.

Якими відчуттями супроводжується післяопераційний період?

Підтяжка шкіри плечей і рук часто супроводжується почуттям деякої скутості в області рук, а також тягне «ефектом» в місцях швів. Як така біль в більшості випадків не відчувається, проте це залежить в більшій мірі від індивідуальних особливостей організму.

Яка застосовується анестезія під час операції?

Технологія проведення брахіопластікі має на увазі можливість застосування як локальної, так і загальної анестезії – рішення приймає пацієнт клініки на основі рекомендацій свого лікаря.

Скільки коштує така операція?

Коли мова йде про таку операцію, як брахіопластіка, ціни формуються індивідуально в кожному конкретному випадку – вартість залежить від складності та глибини втручання, а також переліку супутніх процедур, спрямованих на досягнення необхідного результату.

Досвідчені хірурги, що працюють в Patlazhan Clinic, проводять такі операції, як брахіопластікі в Одесі. У будь-який момент ви можете проконсультуватися з професіоналами і прийняти рішення, яке може змінити все ваше життя.


Наверх
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки