//

Пластика шиї – платізмопластіка

Пластика шиї – операція платізмопластіка, яка допомагає жінкам зрілого віку повернути собі молодість, красу і впевненість в своїх силах. Саме область шиї найбільш схильна до старіння – це відбувається через стрімке набору або втрати ваги, неправильного або незручного положення голови під час сну, а також в силу вікових змін – слабкою вироблення колагену або поганий регенерації клітин. У будь-якому з перерахованих випадків з’являється надлишок шкіри, який псує естетичний вигляд і зовнішність жінки. Крім того, слабшають і самі м’язи, з’являється зайвий жир в області підборіддя і шиї.

У клініці «Dr Patlazhana» клієнтам проводиться ефективна і недорога за ціною операція з підтяжки шиї, яка дозволить жінці будь-якого віку знову стати молодий, квітучої та красивою. На нашому сайті можна подивитися адреси та контактні телефони в містах Одеса, Київ, Дніпро, де можна зробити пластику шиї; в нашій клініці також оперуються пацієнти з усіх областей України.

Results Photos

Результати операції:

 • освіжає шию

 • Пластика формує естетичну форму шиї

 • Покращує контури щелепи, підборіддя і шиї

 • Окреслює підборіддя вузол

Час операції
1 - 2 години
Наркоз
Загальний
Стаціонар
1 - 3 дні
Реабілітація
5 - 7 днів
Результат
Після пластики, поліпшуються контури нижньої щелепи, шиї та підборіддя
Підготовка до операції
Операція

Підготовка

Операція

Етапи операції

Patients feedback

*The result depends on the individual of the patient

Frequently Asked Questions
Video materials
Пластический хирург Патлажан Г.И.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Пластика шиї – деякі особливості операції

В середньому операція триває до двох годин і проводиться під загальним або комбінованим наркозом. Хірург робить розрізи в найменш помітних місцях – це стосується областей складок під підборіддям і за вухами. Зазвичай ці частини обличчя не кидаються в очі, та й рубці в цих областях рідко можна помітити неозброєним поглядом. Відновлення після операції відбувається протягом п’яти днів. Пацієнтці прописують спеціальну компресійну пов’язку, яка сприяє процесу загоєння. На сьомий день знімаються шви, а вже на десятий день посвіжіла пацієнтка зможе повернутися на роботу. Повернутися до активних занять спортом можна вже через три тижні або тижнем пізніше.

Методи проведення операції

На сьогоднішній день підтяжка здійснюється за декількома методиками:

 • Шийна ліпосакція – видалення підшкірного жиру з області підборіддя і шиї. Операція здійснюється шляхом розрізу під підборіддям;
 • Цервікопластіка – повертає зоні шиї і підборіддя прекрасний підтягнутий вид, сприяє зникненню другого підборіддя;
 • Платізмопластіка – це контурна підтяжка шиї і представляє досить складне втручання під час якого вшиваються м’язи платізма.

Пластичний хірург сам підбирає метод проведення операції в залежності від скарг пацієнтки і ступеня стану її шкіри.

Ризики і ускладнення після підтяжки шиї

Як і будь-яке інше операційне втручання, пластика шиї може спричинити деякі ускладнення:

 • Загальна короткочасне нездужання. Воно швидко проходить через день-два після операції;
 • Набряк. У кожного він проявляється по-різному – від невеликого Синячка до помірного набряку, який теж швидко проходить;
 • Оніміння оперированной зони;
 • Розбіжність країв швів.

Всі перераховані моменти залежать від фізіології жінки і швидко проходять під час реабілітації. Також не рідко платізмопластіка може супроводжуватися інфекціями, утвореннями гематом на шкірі обличчя і довгим загоєнням.

Під чітким наглядом нашого хірурга пластика шиї проходить без проблем і серйозних ускладнень. У нашій клініці пацієнтку щодня оглядає лікар: вона ніколи не залишається без уваги з боку медичного персоналу.

З якими операціями поєднується пластика шиї

Класична пластика може виконуватися як самостійне втручання або в комплексі з іншої супутньої операцією. Якщо пацієнтці дозволяють фінанси, вона може поєднувати операцію з іншими хірургічними втручаннями на кшталт підтяжки обличчя, видалення мішечків навколо очей, пластикою носа і губ.

Скільки коштує платізмопластіка?

Дуже багато пацієнток, яких хочуть замовити процедуру в нашій клініці, цікавляться вартістю операції. Ціна за пластику шиї формується виходячи з методу, обумовленого і спеціально підібраного для пацієнтки. В середньому вартість операції з підтяжки шиї становить від 18 000 грн, ціна формується залежно від складності роботи і розміру оперованого ділянки.

Під час консультації наш хірург розповість про всі тонкощі операції і при зацікавленості клієнтки запропонує супутні послуги – зробити супутні процедури, сумісні з пластикою шиї.


Наверх
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки