//

Ринопластика

Ринопластика – це сама ювелірна операція в естетичної хірургії і одна з найпопулярніших пластичних операцій в світі. Це пояснюється тим, що ніс займає центральне положення на обличчі і грає важливу роль у формуванні зовнішності людини. Порушення правильної і красивої форми, непропорційний розмір носа провокують не тільки зовнішній дефект, а й стають причиною виникнення постійного дискомфорту. Пластика носа здатна усунути будь-які вроджені та набуті вади.

В ході операції, крім технологічної складності роботи, наші хірурги враховують пропорційність рис обличчя і форми майбутнього носа. Завдяки щадить техніці виконання операції з використанням авторських методик, ніс залишається рівним з гладкою поверхнею шкіри. При необхідності операція проводиться спільно з ЛОР-лікарем.
Це дозволяє вирішити відразу дві проблеми за одне оперативне втручання (наприклад, виправлення викривленої перегородки та інших проблем, пов’язаних з носовим диханням). Таким чином, ми отримуємо не тільки естетичний результат, але і функціональний.

У нашій клініці виконують, як первинну ринопластику, так і вторинну – це проведення операції після раніше виконаних ринопластика, з метою усунення деформацій або НЕ усунених дефектів в результаті первинної ринопластики. А також, проводять реконструктивну ринопластику – усунення дефектів, як вродженого, так і набутого характеру (після травм).

Наш багаторічний досвід проведення подібних операцій, авторські шовні методики і застосування різних трансплантатів – запорука успішного результату. А завдяки унікальній спеціальною методикою фізіопроцедур, розробленої нашими фахівцями, вже через 1-2 тижні пацієнт позбавляється від всіх видимих ​​ознак операції (набряки і синяки). Наші фахівці допомагають не тільки поліпшити зовнішність, але і виправити недоліки дихальних шляхів.

Надточне обладнання в руках досвідчених хірургів – запорука успіху проведеної операції.

Results Photos

Результати операції:

 • Пацієнт отримує бажану форму носа, а також новий, привабливий вигляд. Ідеальний ніс зберігається на все життя

 • Корекція вроджених або посттравматичних ушкоджень носа, відновлення нормального дихання

 • Пацієнт позбавлятися від дратівної його нестачі зовнішності, набуває впевненості в собі

Час операції
2 - 4 години
Наркоз
Загальний
Стаціонар
1-2 доби
Реабілітація
3-5 тижнів
Результат
Ідеальний ніс
Підготовка до операції
 • Незадоволеність формою носа
 • Незадоволеність розміром носа
 • Порушення носового дихання
 • Викривлення перегородки
 • Наслідки травм
 • Персональне бажання пацієнта
 • Захворювання серцево-судинної системи
 • Порушена згортання крові
 • Цукровий діабет
 • Онкологічні захворювання
 • Важкі захворювання внутрішніх органів
 • Вірусні захворювання в стадії загострення
 • Вагітність
Операція

Підготовка

 • За 4 тижні до операції необхідно кинути палити

 • Бесіда з доктором, інформування пацієнта про особливості проведення операції, консультація психолога-реабілітолога

 • За 3 тижні до операції необхідно здати аналізи крові, зробити рентген грудної клітки, а також ЕКГ з описом кардіолога

 • Отримання висновку ЛОР-лікаря

 • Пацієнт приходить до клініки, оформляє договір і оплачує операцію

 • Проводиться фотографування і виконується комп'ютерне моделювання нової форми носа

Операція

 • В день операції хірург завдає розмітку на обличчя пацієнта

 • Загальний наркоз, безпосереднє проведення операції (2 - 4 години), накладання гіпсової лангети і пластиру

 • Пацієнта привозять в палату, де він близько двох годин лежить з піднятою головою, щоб мінімізувати ризики кровотечі

Етапи операції

 • Після ринопластики встановлюються тампони, які прибирають на 1 - 3 день після операції

 • Протягом тижня після операції хірург здійснює догляд за порожниною носа і намагається мінімізувати ризик набряків

 • Через 7-10 днів після операції знімають гіпс і шви

 • Післяопераційний набряк - до 3 тижнів. Можлива поява синців та набряків під очима, які, як правило, проходять до моменту зняття накладної гіпсової лангети

 • Протягом місяця після операція пацієнт не може бути піддано фізичних навантажень

 • Перші кілька місяців може відзначатися зниження чутливості шкіри носа і верхньої губи, потім вона самостійно відновлюється

ринопластика закрытая
При закрытой ринопластике небольшие разрезы проводятся внутри ноздрей.
ринопластика открытая
При открытой ринопластике небольшие разрезы проводятся на колумелле и внутри каждой ноздри...
Patients feedback

*The result depends on the individual of the patient

Frequently Asked Questions
В силу анатомічних особливостей будови структур носа і особи форму і розмір носа можна міняти лише в певних межах. Якщо не пред'являється заздалегідь завищених вимог, задовольнити можливо всіх пацієнтів. Дуже важливо не тільки змінити форму носа, а й зберегти індивідуальність пацієнта, гармонійність образу.
При ринопластиці розріз виконується або тільки зсередини носа - закрита ринопластика, або два внутрішніх розрізу з'єднуються між собою в кожній частині носової перегородки - відкрита ринопластика. Проводиться відшарування шкіри від підлягаючих кісткової і хрящової тканини. Відповідно до завдань операції виконується пластика кістково-хрящового каркаса і укладання шкіри на новий остов. Операція завершується установкою тампонів і накладенням спеціальної пов'язки-наклейки. Рубчики залишаються непомітними як при закритій ринопластиці, так і при відкритій ринопластиці.
В кінці операції на ніс накладається гіпсова наклейка, яка знімається через 5 - 14 днів. У більшості випадків, в носових ходах встановлюються тампони, які видаляються на 2-3 добу після операції. Так само після операції можлива поява синців та набряків під очима, які, як правило, проходять до моменту зняття гіпсової наклейки. Перші кілька місяців можуть відзначатися зниження чутливості шкіри носа і верхньої губи, потім вона відновлюється самостійно.
Процеси формування та перебудови тканин, як правило, тривають до року після ринопластики. Тому прийнято вважати, що остаточний результат операції можна оцінити не раніше цього часу.
У рідкісних випадках через набряків після операції в носі з'являються утруднення і проблеми з диханням, які зазвичай зникають протягом 3 місяців.
Video materials
Советы Доктора Патлажана Операции Летом
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Ринопластика або пластику носа як область естетичної і відновної хірургії вважається однією з найбільш древніх операцій по поліпшенню контурів особи і відновленню функціональності дихальної системи в той же час вважається однією з найбільш складних.

Ніс без перебільшень є важливим елементом в нашому організмі – це початок дихальної системи, основними функціями якого є первинна обробка потрапляє в організм повітря – зігрівання, зволоження, знезараження і очищення, крім того, він бере безпосередню участь в процесі слезоотвода і процесах нюху. Оперативне втручання з метою зміни форми або розміру носа має на увазі коригування не тільки зовнішніх параметрів, але і внутрішньої системи верхніх відділів носоглотки, тому, приймаючи рішення звернутися до ринопластиці, слід в точності розуміти, яка саме мета переслідується і чи не зашкодить її досягнення організму.

Якщо мова йде про естетичну ринопластику, найкращим віком для її проведення вважається той, в якому хрящової скелет носоглотки вже сформувався – цей період починається в залежності від фізіологічних особливостей організму у віці 18-25 років. Безумовно, це обмеження не стосується випадків, в яких причиною ринопластики є реконструкція.

Також слід відзначити зростаючу популярність такого напрямку в пластичної хірургії, як омолоджуюча ринопластика. Жителі Одеси, Києва, Дніпропетровська та Харкова вже можуть переконатися в ефективності цього методу боротьби з віковими змінами на практиці, відвідавши клініки доктора Патлажана. Основними проблемами, які можуть з’явитися з віком і легко усуваються за допомогою нетривалого оперативного втручання, є втрата вихідної форми носа через опущення кінчика і ущільнення спинки, більш сильний прояв хрящової основи ( «загострення») носа, а також зміна пропорцій особи. Ринопластика, ціна якої визначається індивідуально в кожному конкретному випадку і залежить від складності і типів необхідних маніпуляцій, завжди враховує також пропорційні зрушення в будові черепа і в більшості випадків грунтується на легкому зміну параметрів носогубних кутів, хоча в ряді випадків процес омолодження вимагає також коригування форми і положення носової спинки.


Наверх
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки