//

Відновлення невинності (Гіменопластика)

Відновлення невинності – це делікатна тема і досить затребувана область пластичної інтимної хірургії, яка дозволяє відновлювати невинність операційним методом. Може здійснюватися за рахунок наявних елементів (залишків гімена) і відновлення за рахунок тканин входу в піхву, (так звана тришарова Гіменопластика – формування нової пліви). Операція особливо затребувана, як з особистих показаннями, так і з релігійних (мусульмани). У більшості випадків для проведення подібної операції досить місцевої анестезії. Час операції не перевищує однієї години. В той же день, пацієнтка виписується зі стаціонару. Обмеження статевого життя 5-10 днів.

Results Photos

Результати операції:

 • відновлення невинності

Час операції
20-40 хвилин
Наркоз
місцева анестезія
Стаціонар
1 - 5 годин
Реабілітація
7-14 днів
Результат
Відновлення дівочої пліви
Підготовка до операції
 • Відновлення невинності за особистим бажанням, сімейним або релігійних причин
 • Гострі запальні процеси геніталій
 • Онкологічні захворювання
 • Порушення згортання крові (без відповідного лікування)
 • Хронічні захворювання в стадії декомпенсації
Операція

Підготовка

 • За 7-14 днів до операції необхідно здати аналізи крові, сечі

 • Огляд гінеколога, аналіз виділень з статевих шляхів

Операція

 • Проводитися інфільтрація тканин анестетиком

 • Зшивання залишків пліви розсмоктується шовним матеріалом або формування пліви за рахунок слизової піхви шляхом ушивання її трьома шарами (цілісність такої пліви зберігається тривалий час)

Етапи операції

 • Обробка геніталій розчином антисептика до 7 днів

 • Чи не занурювати тіло в воду 7-14 днів (не відвідувати басейн, сауну, виключити купання в водоймах)

 • Уникати важких фізичних навантажень 7-14 днів

Patients feedback

*The result depends on the individual of the patient

Frequently Asked Questions
Вже через 7-10 днів не залишається абсолютно ніяких слідів втручання
Сама операція не має негативних наслідків, проте для уникнення приєднання інфекції необхідно дотримуватися всіх рекомендацій вашого хірурга в післяопераційному періоді
Як і будь-яку операцію, гіменопластику можна проводити з 18 років, проте в особливих випадках при письмовому дозволі батьків дана операція може бути проведена і в більш юному віці
Video materials
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Відновлення невинності допомагає жінкам, які втратили невинність в результаті будь-яких травм або при трагічних обставинах відчути таїнство втрати невинності з коханою людиною. Дана операція по відновленню цноти допомагає уникнути неприємних чуток і складнощів з партером.

Сьогодні гіменопластіка популярна в колі заможних дам, які хочуть урізноманітнити інтимне життя з чоловіком. Зазвичай пари в зрілому віці намагаються урізноманітнити своє інтимне життя – відновивши дівочу пліву, партнери відкриють для себе світ нових відчуттів.
У клініці «Dr. Patlazhan »успішно проводиться відновлення невинності за допомогою сучасного обладнання і величезного досвіду пластичного хірурга. Записатися на процедуру по відновленню дівочої пліви можна, проживаючи в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших регіонах України. У розділі «контакти» нашого сайту клієнти зможуть знайти номери телефонів, адреси розташування клінік, довідатися про ціни на гіменопластику в Україні і отримати відповіді на питання, що цікавлять. Також вартість можна дізнатися під час консультації з лікарем.

Відновлення невинності – особливості операції

Операція – відновлення невинності відноситься до категорії легких хірургічних втручань за умови відвідування хорошою, перевіреної клініки. У нашій клініці гіменопластіка проводиться під місцевою анестезією, але при бажанні пацієнтки може проводитися під загальним наркозом. Тривалість операції становить 30 хвилин. Сама процедура абсолютно безболісна і може проводитися неодноразово.

Рекомендується проводити відновлення невинності за 4-5 днів до початку менструації. Перед операцією пацієнтка проходить огляд лікаря і здає аналізи, які обезопашівают пацієнтку і дозволяють хірургу переступити до операції.

Методи проведення гіменопластики

На сьогоднішній день операція по Гіменопластика виконується двома способами:

1. Короткострокова гіменопластіка. В цьому випадку гіменопластіка проводиться, коли відновлення пліви необхідно здійснити найближчим часом. Ця операція з відновлення незайманості проводиться під місцевою анестезією. Під час процедури хірург зшиває краю зруйнованої дівочої пліви спеціальними саморозсмотуваний нитками, що моделюють форму пліви, яка була в юності до початку статевого життя.

2. Тришарова гіменопластіка (довгострокова). Характеризується більш складною технологією, але дозволяє набагато довше зберегти результат. Під час статевого акту після операції при розриві пліви відзначаються хворобливі відчуття і кров’яні виділення. Тобто даний метод практично на 100% дозволяє відчути всю цінність «першого разу» тим парам, які не скуштували радості першого сексу в юності. Для процедури «відновлення дівочої пліви» даним методом хірургом створюються тканини гімена з слизової оболонки на вході піхви. Операція триває протягом 30 хвилин, а результат зберігається до 2-3 років (якщо з якихось причин у жінки не було статевого акту).

Ризики і ускладнення

Як правило, операція з відновлення незайманості проходить без ускладнень і ризиків для пацієнтки. Завдяки обезболиванию вона не відчуває дискомфорт. Перші дні пацієнтка може відчувати невеликий дискомфорт, який дуже швидко проходить, якщо пацієнтка буде дотримуватися рекомендацій лікаря по обробці піхви.

Якщо пацієнтка виконує всі розпорядження лікаря, то процес загоєння проходить швидко і непомітно. рекомендується:

 • утриматися від занять спортом,
 • підйому тяжкості,
 • будь-яких видів навантаження, які можуть згубно вплинути на нитки або залишки пліви.

З якими операціями можна поєднувати

За бажанням пацієнтки, лікарем буде проведено відновлення дівочої пліви, а перед операцією їй запропонують зробити супутню процедуру, яка зробить тіло більш досконалим. Гіменопластику можна успішно поєднувати з пластикою статевих губ – ці дві операції дозволять Вашому тілу стати ще більш досконалим, витонченим і привабливим для партнера.

Скільки коштує операція гіменопластіка?

В середньому вартість операції по відновленню дівочої пліви починається від 600 у.о. Як правило, ціна залежить від обраного методу і складності операції.


Наверх
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки
Пластична хірургія в Києві, Одесі, Дніпрі | Ціни на пластичні операції, відгуки